KKK

Ehk leiad siit oma küsimustele vastused?
Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas sooritada ost meie veebipoes?

Ostu sooritamiseks tuleb valida sobiva suurusega toode, tootekogus ning asetada see ostukorvi. Enne tasumist peab ostleja veenduma valitud kauba sobivuses ning tutvtuma tingimustega. Maksma suundudes tuleb valida sobiv tarnepunkt. Tasuda on võimalik pangalingiga – swedbank,seb,lhv,luminor.

Kas ostu sooritamine veebilehel halcyon.ee on turvaline?

Jah. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
RK Apparel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kuidas kaupa tagastada?

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole halcyon.ee veebipoest tellimise eripära. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastusõigus. Tagastusõigus on seatud tagama, et saadud kaup vastaks tellitule. Õigusaktidest tulenevalt peab tagastatav kaup olema avamata, kasutamata ja originaalpakendis. Detailsemat infot tagastusõiguse kohta leiab müügitingimuste peatükis “Taganemisõigus”. Antud piirangud ei kehti puudustega kauba kohta. Puudustega kauba käsitlemise kord on välja toodud müügitingimuste peatükis “Pretensioonide esitamise kord”.

Kas toode on originaal?

Jah. Tooted on valmistatud spetsiaalselt RK Apparel OÜ’le ning jõuavad tootjalt otse meile.

Kuidas kasutada sooduskupongi?

Et kasutada tellimuse esitamisel sooduskoodi tuleb see sisestada ostukorvis asuvale “sooduskood” väljale.

Kuidas muuta oma kasutaja andmeid ja parooli?

Oma kasutaja andmeid ning parooli saab muuta minnes menüüsse “minu kasutaja” või vajutades kõrvaloleva mehikese ikooni peale ja valides sealt “minu kasutaja”.

Kust saan oma tellimuse staatust kontrollida?

Tellimuse staatust saate näha oma konto “Tellimused” alt ning teie e-mailile tuleb jooksvalt info toote kohta(kas toode on teele pandud jne.).

  • No products in the cart.