1. Müügitingimuste kehtivus

1.1     Müügitingimused kehtivad Halcyon.ee klientide (edaspidi Klient) ja RK Apparel OÜ (edaspidi Halcyon.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2      Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Halcyon.ee toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3      Halcyon.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Halcyon.ee veebilehel.

1.4      Halcyon.ee tarnib kaupa ainult Eesti Vabariigi siseselt

 1. Hinnad

2.1     Kõik hinnad Halcyon.ee veebilehel sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2     Halcyon.ee veebilehel kasutatav valuuta on Euro(€).

 1. Tellimuse vormistamine

3.1     Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

3.2     Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

3.3     Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 75 € ostust on kauba kohaletoimetamine siseriiklikult tasuta.

3.4     Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „mine maksma“. Kui olete juba Halcyon.ee registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „registreeri“ ja sisestage kontaktandmed.

3.5     Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „esita tellimus“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „konto“ ikooni alt.

3.6     Tooted postitame pärast arve tasumist.

 1. Müügilepingu jõustumine

4.1     Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „esita tellimus”.

4.2      Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud RK Apparel OÜ arveldusarvele.

4.3.  Kliendil on õigus 14-päeva jooksul, arvates kauba kättesaamisest või tellimuse vormistamisest juhul, kui kaup ei ole veel Kliendini jõudnud, teatada Halcyon.ee’le lepingust taganemise soovist ja nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud Kliendi isiklikke vajadusi arvestades eritellimusena. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Kliendil. Kaup tuleb tagastada 7 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

 1. Kohaletoimetamine

5.1.    Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Halcyon.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Halcyon.ee logistikapartneri(te)le.

5.2.   Kui kasutasite riigisisest Omniva/DPD/Itella Smartposti pakiautomaadi teenust, siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk Halcyon.ee’le.

5.3.   Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

5.4.   Halcyon.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Halcyon.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

5.5.  Halcyon.ee tarnib kauba ainult Eesti siseselt.

 1. Tagastamisõigus

6.1      Halcyon.ee veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle e-kauplusesse tagastada.

6.2     Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus või kontakteeruda Halcyon.ee klienditeenindusega telefonil 56964669 või saata e-kiri aadressile info@halcyon.ee Pärast taganemisavalduse kättesaamist saadab Halcyon.ee Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.

6.3     Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.

6.4     Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata ning toote pakend terve ja kahjustamata.

6.5     14-päevane taganemisõigus ei kehti kaubale, kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud või mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida;

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)        toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;

4)        rikke on põhjustanud toote vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);

6)        tootel on vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);

7)        tegemist on toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda toote väärtust ega kasutust;

8)        toodet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

6.6     Kui selgub, et klient ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea klient tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.7     Kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ostu eest tasutud summa 14-päeva jooksul arvates tagastatud kauba kohaletoimetamisest Halcyon.ee’le .

 1. Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

7.1     Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

7.2     Tooteid ei asendata kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu;

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)        toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;

4)        rikke on põhjustanud toote vale kasutamise (juhendi järgimata jätmine);

6)        toodet on  vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);

7)        toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;

8)        toodet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

 1. Vastutus

Halcyon.ee ja Klient vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 1. Vääramatu jõud

Halcyon.ee ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Halcyon.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 1. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Halcyon.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

 1. Pretensioonide esitamise kord

11.1   Halcyon.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile info@halcyon.ee

11.2  Pretensioonis tuleb ära märkida:

1)        Kliendi nimi ja kontaktandmed;

2)        Kaebuse esitamise kuupäev;

3)        Kauba puudus;

4)        Halcyon.ee’le esitatav nõue;

5)        Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

11.3  Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

11.4  Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

11.5  Halcyon.ee vastab pretensioonile hiljemalt 15 päeva jooksul pärast Kliendipoolse pretensiooni kättesaamist.

11.6  Halcyon.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

11.7  Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

 1. Kliendi isikuandmete töötlemine

12.1.     Halcyon.ee töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

12.2.     Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt püsikliendiprogrammi liikmeks astumisel, e-poe konto registreerimisel ja/või tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

12.3.     Halcyon.ee töötleb Kliendi isikuandmeid tellimuste täitmiseks (sh tellimusega seotud teadete edastamiseks), toodete eest tasumiseks, toodete kättetoimetamiseks, püsikliendi pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

12.4.     Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on RK Apparel OÜ, registrikoodiga 14675307, aadress: Mereranna tee 6-8 Haabneeme alevik, Viimsi vald Harjumaa 74001, Eesti Vabariik.

12.5.     Halcyon.ee ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

12.5.1.                 kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;

12.5.2.                 tellimuses sisalduvate toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

12.5.3.                 Punktides 12.5.1 ja 12.5.2 sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid üksnes tellimuse täitmise eesmärgil ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Halcyon.ee.

12.5.4.                 RK Apparel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

12.6.    Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete muutmist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti, pöördudes selleks avaldusega Halcyon.ee poole e-posti aadressile info@halcyon.ee.

12.7.    Kui Klient on avaldanud soovi ja andnud nõusoleku Halcyon.ee poolt koostatud uudiskirjade ja/või personaalsete pakkumiste saamiseks, on Kliendil alati õigus võtta tagasi see nõusolek, saates vastavasisulise teavituse Halcyon.ee-le e-posti aadressile info@halcyon.ee või vajutades iga e-posti vahendusel saadetud pakkumise juures selleks näidatud lingile.

12.8.    Kliendil on igal ajal õigus pöörduda oma isikuandmete ülekandmiseks mõnele muule andmetöötlejale pöördudes digitaalselt allkirjastatud taotlusega Halcyon.ee poole e-posti aadressil info@halcyon.ee. Halcyon.ee-l on õigus keelduda isikuandmete mõnele muule andmetöötlejale otse edastamisest juhul, kui andmete edastamine kolmandale isikule ei ole Halcyon.ee hinnangul turvaline.

12.9.    Juhul, kui Klient leiab, et isikuandmete töötlemisel püsikliendiprogrammi raames või e-poe ostukeskkonnas rikutakse tema õigusi, on Kliendil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.

 1. Vaidluste lahendamise kord

Kui Kliendil on Halcyon.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@halcyon.ee või helistada telefonil: 56964669. Kui Klient ja Halcyon.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Halcyon.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

RK Apparel OÜ rekvisiidid:

Ärinimi ja aadress
Ärinimi on RK Apparel OÜ – registrikood 14675307,
Aadress on Kaluri tee 5, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond, 74001
Elektronposti aadress on info@halcyon.ee ning kontaktnumber 56964669
 • No products in the cart.